Kolekcja AGITAR

Meble łazienkowe Agitar charakteryzują się harmonijną linią, subtelną kolorystyką i funkcjonalnością. Takiemu połączeniu trudno się oprzeć. Jeśli cenisz sobie minimalizm, wygodę użytkowania i unikatowe detale, ta kolekcja jest dla Ciebie.

Meble łazienkowe Agitar to niezwykła propozycja cechująca się nowoczesną formą. Niepowtarzalny charakter mebli powstał dzięki połączeniu kontrastów – stonowanej bieli i wyrazistym, jasnym drewnem. Podwieszana konstrukcja zapewnia uniwersalność wykorzystania – nadaje się zarówno do małej łazienki, jak i do wnętrz o większym metrażu. Podłoga pod szafkami jest łatwo dostępna, co powiększa optycznie wnętrze i ułatwia utrzymanie łazienki w czystości. Docenią to zwłaszcza posiadacze czworonożnych przyjaciół.

Agitar – moc detalu Ładne i eleganckie białe meble łazienkowe Agitar dostępne są w uniwersalnym białym kolorze z wykończeniem na wysoki połysk. Ich nowoczesny i niepowtarzalny styl podkreślają detale, które dodają całości dynamiki i ocieplają je. Charakterystyczne uchwyty meblowe to ważne elementy funkcjonalne – służą do otwierania i zamykania zarówno szuflad pod umywalką, jak i wiszącego słupka. Pełnią jednak także, a może przede wszystkim, ważną funkcję estetyczną. Za ich sprawą ukształtował się wygląd całego mebla oraz jego unikatowy charakter. Uchwyty szafek Agitar wykonano z giętego drewna w naturalnym kolorze dębu, a ich charakterystyczny profil dodaje uroku całej kolekcji i łazience, w której meble się znajdują.

W kolekcji znajdują się także dwa lustra – okrągłe oraz owalne. Okrągłe lustro w minimalistycznej ramie z wbudowaną półką ma drewniane wykończenie, nawiązujące do stylu uchwytów szafek. Owalne lustro wiszące ma natomiast oświetlenie tylne, które daje piękny ambientowy poblask, który wydobywa teksturę ściany lub piękno płytek ściennych. Razem tworzą harmonijną kolekcję, która sprawdzi się doskonale w wielu łazienkach.

Kolekcję Agitar dopełnia charakterystyczna umywalka z lanego marmuru. Jej asymetryczny kształt zapewnia dodatkowy blat odstawczy z boku umywalki, dzięki czemu przestrzeń jest jeszcze łatwiejsza w zagospodarowaniu i bardziej funkcjonalna. W opcjach wyposażenia dostępny jest także blat z płyty meblowej o grubości 25 mm, na którym można ustawić dowolną umywalkę nablatową z kolekcji Krofam.

W skład kolekcji wchodzą:

  • szafka podumywalkowa 70cm, podwieszana, 2 szuflady
  • słupek 33cm, podwieszany, 1 drzwi, 2 półki
  • blat 70cm, grubości 25mm , biały wysoki połysk
  • umywalka z marmuru mineralnego 70cm – opcjonalnie
  • lustro okrągłe w białej ramie 70cm, z drewnianą półką – opcjonalnie

Detale

Krofam | AGITAR
Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się