Kolekcja CHICAGO

Minimalistycznie i z klasą.

Chicago to meble łazienkowe o minimalistycznym charakterze, których siła drzemie w funkcjonalności i dbałości o wykończenie. Meble te powstały w zgodzie z całościowym nurtem spojrzenia na projekt i oczekiwania przyszłych użytkowników. Widoczna jest w nich dbałość o design jak i najdrobniejsze szczegóły – zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Meble z serii Chicago to meble łazienkowe dedykowane zarówno dla miłośników detalu, jak i tych, dla których funkcjonalność jest najważniejsza. Dwa warianty kolorystyczne – biały z połyskiem i antracytowy mat, pozwalają na stworzenie aranżacji zarówno w klasycznej łazience, jak i bardziej odważnej i nowoczesnej.

Meble z tej serii są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. To właśnie ten drugi aspekt był priorytetem już na etapie projektowania. Ideą tych mebli jest spełnianie różnych wymagań, swobodne wpasowywanie się w różne wnętrza. By szafki łazienkowe spełniały oczekiwania klientów, muszą być wykonane z jak najlepszych materiałów – od płyt meblowych, poprzez prowadnice i zawiasy, aż po ostateczne wykończenie. Dzięki temu codzienne użytkowanie w żaden sposób nie wpłynie na wygląd i kondycję mebli.

Najbardziej charakterystycznym elementem mebli łazienkowych Chicago są podcięcia na całym obwodzie korpusu. Dekoracyjne frezowanie pod kątem 45 stopni zarówno w szafce pod umywalką, jak i w słupku nadaje im lekkości, a brak uchwytów sprawia, że zwolennicy minimalizmu będą zachwyceni. Zarówno szuflady jak i drzwiczki wyposażone są w system push-to-open, dzięki któremu otwierają się po lekkim naciśnięciu frontu mebla. To szczególnie wygodne dla rodzin z dziećmi i dla osób starszych.

W kolekcji Chocago znajduje się również pojemna szafka lustrzana z dwoma rodzajami podświetlenia LED. Jeno oświetla twarz precyzyjnym światłem idealnym do wykonania makijażu, drugie daje ciekawy ambient pod szafką, dzięki czemu wydobywa z mroku płytki łazienkowe i daje relaksujące wrażenie podczas kąpieli w wannie. Szafka oprócz półki posiada również lustro wewnętrzne, dzięki czemu po otwarciu szafki nadal możemy zobaczyć swoje odbicie.

Najważniejszą cechą mebli Chicago jest uniwersalizm. Doskonale prezentują się w stonowanych i tradycyjnych wnętrzach, jak i tych mniej oczywistych i bardziej współczesnych. Meble łazienkowe Chicago są ponadczasowe, ich prezencja będzie zawsze nienaganna niezależnie od aktualnych trendów i wiodących stylów.

W skład kolekcji wchodzą:

  • wisząca szafka pod umywalką
  • wiszący słupek
  • szafka lustrzana z podwójnym podświetleniem LED

Detale

Krofam | CHICAGO
Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się