Kolekcja MIAMI

Styl i elegancka prostota.

Wychodząc z założenia, że skoro nawet w małej łazience jest miejsce na umywalkę, to znajdzie się także i miejsce pod nią, zaprojektowano serię mebli łazienkowych Miami. Białe lub szare meble ocieplone delikatnymi wstawkami z jasnego drewna to aktualnie bardzo modne rozwiązanie, które warto wprowadzić do swojej łazienki.

Miami to kolekcja utrzymana w modnej kolorystyce z wykończeniem na wysoki połysk. Dlaczego? Głównie z myślą o niewielkich łazienkach w bloku, gdzie błyszcząca powierzchnia odbija i rozprasza światło, przez co wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Fronty w wysokim połysku zestawione są z elementami naturalnego drewna w kolorze szarego dębu, który wnosi do niewielkich wnętrz łazienkowych wizualną przestrzeń, ale również ciepło. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że kontrast tych materiałów jest duży, to jednak biel, szarość i drewno doskonale się uzupełniają.

Charakterystyczne podcięcia frezowane pod kątem 45 stopni służą jednocześnie za wygodne uchwyty, dzięki którym łatwo otworzyć szuflady pod umywalką lub wysoki słupek. Wysokiej jakości prowadnice zapewniają cichą pracę i delikatne domknięcie bez efektu trzaskania.

W kolekcji oprócz szafki podumywalkowej i pojemnego słupka do przechowywania akcesoriów łazienkowych znajduje się także szafka lustrzana z delikatnym elementem drewnianym, który nawiązuje stylistycznie do pozostałych elementów kolekcji i tworzy z nimi harmonijną całość. Prosta i nowoczesna linia pozwala wkomponować je w każdą nowoczesną łazienkę.

Miami to stylowa propozycja z serii Comfort Line, cechująca się stylową i prostą formą. Dzięki zastosowaniu białych frontów, akcentów w kolorze drewna oraz mechanizmów cichego domyku otrzymano kompletny produkt łączący w sobie trwałość, piękno oraz wygodę użytkowania.

W skład kolekcji wchodzą:

  • szafka podumywalkowa 60 cm
  • słupek 35cm z regulowanymi półkami wewnętrznymi
  • szafka lustrzana 60 cm
  • lustro wiszące 60 cm
  • umywalka szklana lub ceramiczna 60cm

Detale

Krofam | MIAMI
Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się