Kolekcja MODULAR

Modułowe meble do małej i dużej łazienki.

Modular to meble z serii Comfort Line, stworzone z myślą o tych, którzy chcą wykreować własne, unikalne wnętrze – niezależnie czy jest to mała łazienka w bloku, duży salon kąpielowy czy funkcjonalna pralnia. Meble są ważnym elementem łazienkowego wyposażenia. To właśnie one pomagają uporządkować całą przestrzeń, a także nadają charakter wnętrzu. A szeroki wybór elementów kolekcji mebli Modular sprawia, że można je samemu łączyć, zmieniać, dopasowywać do własnych potrzeb, a także do wielkości łazienki.

Modular to meble łazienkowe, które doskonale sprawdzą się w łazienkach, gdzie każdy centymetr ma ogromne znaczenie. Taka zabudowa pozwala na uzyskanie maksymalnej ilości miejsca do przechowywania, a jednocześnie system podwieszania gwarantuje, że podłoga jest dostępna i łatwa w utrzymaniu czystości.

 

Modular – funkcjonalność i modułowość Modułowe meble łazienkowe Modular dostępne są w dwóch kolorystykach – białym na wysoki połysk oraz antracytowym w głębokim macie. Szafka umywalkowa w dwóch rozmiarach – 40 i 60 cm, cargo z dwoma szufladami, otwarta wnęka oraz uniwersalny regał to elementy składowe kolekcji, które można dowolnie łączyć ze sobą w małe, średnie, a nawet duże wieloelementowe zabudowy.

Meble Modular posiadają delikatne uchwyty, a także system cichego domykania szuflad. Dzięki temu linia mebli jest prosta i minimalistyczna, a użytkowanie wygodne i ciche, co jest szczególnie istotne, gdy łazienka sąsiaduje z pokojem dziecka lub sypialnią. W kolekcji znajdują się również szafki lustrzane o szerokości 30 i 40 cm z wewnętrznymi półkami dla organizacji przyborów łazienkowych i kosmetyków. Szafkę podumywalkową można skomponować z umywalką ceramiczną i stworzyć uniwersalny zestaw łazienkowy, lub wybrać opcję z drewnianym
blatem a do tego designerską umywalkę nablatową, dzięki czemu zyskamy dekoracyjny blat odstawczy.

Dekoracyjne wnęki przełamują ścisłą zabudowę szafek, dodają jej lekkości i nowoczesności. Z kolekcją Modular projektowanie łazienki to sama przyjemność. Różnorodność elementów pozwala zamienić małą łazienkę w funkcjonalną i modną przestrzeń. Dzięki modułowemu charakterowi mebli Modular możesz stworzyć dowolny zestaw mebli łazienkowych – dla jednej lub dwóch umywalek, do łazienki dla gości, łazienki dla dziecka, a nawet pralni. To meble wszechstronne, do samodzielnego montażu, dzięki czemu łatwo dostosujesz je do potrzeb rodziny.

W skład kolekcji wchodzą:

  • szuflada wisząca 40 lub 60 cm
  • cargo wiszące 20 cm
  • wnęka otwarta 20 cm
  • regał 20 cm
  • blat drewniany 40 lub 60 cm
  • szafka lustrzana 30 i 40 cm

Produkty w kolekcji

Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się