Kolekcja OXFORD

 

OXFORD bathroom furniture combines everything that is desired in retro-inspired bathrooms – decorativeness, distinctive style and class. For people who value the comfort and beauty of traditional interiors, they are an ideal solution.

If the ubiquitous minimalism does not fully harmonize with your sense of aesthetics, it is worth focusing on the timeless style that will always be up to date. OXFORD is a decisive, full body with simple shapes, the greatest decoration of which are the fronts with decorative vertical milling and a stylized ceramic handle, which is made by hand. This deep milling makes the light arranged on them extremely decorative and creates an interesting light and shade effect, giving the impression of extraordinary complexity. Thanks to them, the bathroom becomes more interesting, richer and inspiring.

Meble retro kojarzą się z bogato zdobionymi i ciężkimi formami. A jednak meble łazienkowe OXFORD przeczą tej tezie. Kolekcja zaprojektowana przez designerów współtworzących markę Krofam zachwyca miłośników subtelnych, romantycznych kompozycji oraz osoby szukające wyposażenia do stylowych łazienek. Dopracowane w najmniejszych detalach z powodzeniem łączą wizualne piękno z trwałością, która w łazience jest szczególnie ważna.

Symetryczne bryły szafek pod umywalką – dostępne w dwóch rozmiarach: 60 i 80 cm – podzielone na równej wielkości segmenty nie są przytłaczające – stanowią proste, estetyczne tło dla wyrazistych zdobień frontów.

Szuflady w szafce podumywalkowej zostały wyposażone w profesjonalne prowadnice Hettich, które zapewniają im płynną regulację i ciche zamykanie. Ten element jest szczególnie poszukiwany przez właścicieli sypialni z łazienką. Szafki umywalkowe OXFORD dostępne są w dwóch wymiarach: 60 i 80 cm, dwóch kolorach: białym i popielatym, a także w dwóch rodzajach: z ceramiczną umywalką meblową (z własnym blatem
odstawczym z ceramiki) lub do montażu umywalki nablatowej.

W kolekcji znajdują się umywalki meblowe – naszafkowe, odpowiadające rozmiarom szafek: 60 i 80 cm, a także umywalki nablatowe okrągłe: 40, 50 i 60 cm.

W każdej łazience – nieważne czy przestronnej, czy tej o niewielkim metrażu – liczy się styl i ergonomia. Dlatego kolekcja OXFORD oprócz szafek pod umywalką zawiera również wysoki słupek na delikatnym postumencie, który posłuży do przechowywania kosmetyków i akcesoriów łazienkowych. Utrzymany w tym samym stylu, z dekoracyjnym frezowaniem i ręcznie wykonanym ceramicznym
uchwytem sprawi, że łazienka oprze się zmiennym trendom i będzie zachwycać funkcjonalnością. Wybierając eleganckie, starannie wykonane meble łazienkowe, możesz mieć pewność, że za kilka lat będą wciąż zachwycać.

W klasycznej łazience nie może zabraknąć także eleganckiego lustra, które pozwoli stworzyć spójną, a zarazem unikatową aranżację wnętrza. Aby kompleksowo móc wyposażyć stylową łazienkę w kolekcji OXFORD znajduje się również lustro we frezowanej ramie, które możesz powiesić nie tylko w łazience, ale także w przedpokoju czy sypialni. Lustro dostępne jest w dwóch szerokościach: 60 i 80
cm.

 

Detale

Krofam | OXFORD

Produkty w kolekcji

Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się