Kolekcja EDGE

Czysta forma i niepowtarzalność.

Kolekcja Edge to meble łazienkowe o nowoczesnej formie, wyposażone w najwyższej jakości systemy szufladowe zapewniające cichy domyk, stabilne i wygodne użytkowanie. Ich najbardziej charakterystycznym i wyróżniającym elementem jest pionowy uchwyt, który razem z frontem szafki tworzy jedną całość. Szafki umywalkowe kolekcji Edge występują zarówno w wersji podwieszanej jak i wyższej z nóżkami.

Kolekcja Edge dostępna jest w wersji podwieszanej lub stojące w dwóch kolorach: czystej bieli i eleganckiej czerni – obie w wykończeniu lakieru na wysoki połysk. Dzięki temu polecana jest nie tylko do średnich i dużych łazienek, ale także do wnętrz o mniejszym metrażu – błyszczące meble doskonale odbijają światło, rozpraszają je i powiększają optycznie łazienkę.

W kolekcji znajdują się szafki podumywalkowe z drewnianym blatem w 3 rozmiarach i 2 kolorach, słupek wysoki oraz kosz wiklinowy, który pełni jednocześnie rolę funkcjonalną i dekoracyjną. Wyjątkowość kolekcji Edge leży przede wszystkim w harmonijnym połączeniu geometrycznych brył i uniwersalności kolorystycznej, ale przede wszystkim na elemencie, który pozwala otwierać szuflady i szafki. To zintegrowany uchwyt, a właściwie specjalnie i precyzyjnie frezowany element frontu szafek, który nie tylko pełni swoją funkcję ale jednocześnie zapewnia subtelną grę światła i cienia na frontach mebli na wysoki połysk.

Szafka podumywalkowa Edge posiada dwie szuflady na cichych prowadnicach o miękkim domyku, zwieńczona jest drewnianym blatem z naturalnego orzecha o grubości aż 4 cm. Dzięki temu wysokiej jakości drewno nie ulega wypaczeniu, a szafka zyskuje niepowtarzalny charakter. Do szafki należy dobrać umywalkę stawianą na blat – okrągłą misę, kwadratową, lub prostokątną umywalkę lub designerską ceramikę pasującą do wystroju i charakteru łazienki.

Słupek Edge za drzwiczkami mieści pojemną przestrzeń na akcesoria łazienkowe i kosmetyki. Jest podzielony półkami z możliwością regulacji wysokości lub całkowitego wyjęcia. Ta pojemna przestrzeń w połączeniu z szufladami pod umywalką pozwoli utrzymać w porządku całą łazienkę i wygodnie korzystać z wszystkich znajdujących się w niej przedmiotów.

Szeroka rozmiarówka szafek podumywalkowych z dwoma szufladami: 40, 80 i 100 cm oraz możliwość zawieszenia ich lub postawienia na podłodze, pozwala dopasować je do niemal każdej łazienki. Dzięki prostym bryłom i uniwersalnej kolorystyce pasują zarówno do łazienki nowoczesnej, minimalistycznej, urządzonej w stylu loft, a także łazienek w paryskim czy nowojorskim stylu.

W skład kolekcji Edge wchodzą:

  • szafka biała stojąca 80, 100 cm: 81×74,5×46 cm / 101×74,5×46 cm
  • szafka biała wisząca 40 cm: 40x70x20 cm
  • słupek biały wiszący 40: 40x170x38 cm
  • 3 półki o regulowanej wysokości
  • szafka czarna stojąca: 61×74,5×46 cm
  • szafka czarna stojąca: 81×74,5×46 cm –
  • szafka stojąca: 101,74,5×46 cm
  • szafka wisząca: 40x70x20 cm
  • słupek stojący: 33x170x38 cm
  • kosz wiklinowy: 32x60x32 cm

Detale

Krofam | EDGE
Krofam | EDGE
Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się