Kolekcja L-WOOD

Asymetria w służbie funkcjonalności.

Meble łazienkowe L-wood urzekają swoją prostotą i designem łączącym nowoczesność z tradycją. Błyszcząca biel i matowa szarość płyt meblowych spotyka się tu z elementami z naturalnego drewna, a funkcjonalność idzie w parze z designerską asymetrią.

L-wood to ekonomiczna kolekcja mebli łazienkowych do samodzielnego montażu. Szafki wyposażone są w funkcję cichego domyku, co chwalą sobie zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi oraz właściciele sypialni z łazienką. Ponadczasowy styl sprawia, że meble wpisują się w każdą aranżację łazienki, a fakt, że są polską produkcją, zyskuje sobie równie wielu zwolenników, co ich minimalistyczny design.

Szafka pod umywalkowa podzielona jest na dwie części – węższa to szafka cargo o dwóch poziomach przechowywania na prowadnicach z cichym domykiem, szersza to pojemna szafka z półką, którą można zamontować na różnych wysokościach (w szafce znajdują się zawieszki z regulacją). Zawiasy drzwi zaopatrzone są w system cichego domykania, a na frontach znajdują się uchwyty z naturalnego drewna olejowanego, których ergonomiczny kształt odwróconej litery L gwarantuje łatwiejszy chwyt dłonią.

Szafka pod umywalkowa dostępna jest zarówno z blatem z płyty dekoracyjnej, imitującej drewno naturalne – do montażu umywalki nablatowej, a także w wersji z umywalką ceramiczną wpuszczoną w
szafkę.

Asymetria kolekcji L-wood widoczna jest także w dwóch pozostałych elementach serii – słupku łazienkowym oraz lustrze. Co ciekawe – nazwa kolekcji wzięła się od charakterystycznego kształtu uchwytu oraz półki na lustrze – litera L w uchwytach pozwala na wygodniejszy chwyt dłonią, a półki w kształcie litery L gwarantują, że drobne kosmetyki i akcesoria do makijażu nie zsuną się z półki tak łatwo.

Lustro podzielone jest w takich samych proporcjach, jak szafka pod umywalką – szersza część to tafla lustrzana, a węższa – odpowiadająca szerokości cargo – to płyta meblowa z dwoma drewnianymi półkami. To jednocześnie i dekoracja i funkcjonalny element każdej dobrze zorganizowanej łazienki.

Meble łazienkowe L-wood to atrakcyjne połączenie dwóch kolorów – lakieru w białym połysku z olejowanym dębem oraz matowego antracytu z jasnym drewnem. Ich kompaktowe rozmiary łatwo dopasować do małej i dużej łazienki. Szafki L-wood to dbałość o wykonanie i najmniejsze detale. To dbałość o komfort Twojej codzienności.

W skład kolekcji wchodzą:

  • szafka podumywalkowa 60cm, podwieszana, 1 szuflada-cargo, 1 drzwi, 1 półka
  • słupek 50cm, podwieszany, 2 drzwi, 2 półki
  • lustro z półkami 60cm, 2 drewniane półki
  • umywalka ceramiczna meblowa 60cm
  • blat 60cm, grubości 16mm, Dąb

Detale

Krofam | L-WOOD
Krofam | L-WOOD
Krofam | L-WOOD
Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się