Kolekcja LOV

Nowoczesne wzornictwo.

Nowoczesność, prosta forma i niebanalny styl to tylko niektóre cechy, wyróżniające kolekcję mebli łazienkowych LOV. Doskonale pasują do wnętrz minimalistycznych, loftowych, industrialnych, ale równie dobrze występują w mariażach z innymi stylami i nadadzą charakteru każdej łazience.

W kolekcji znajdziemy szafki pod umywalkę w różnych rozmiarach, słupek wysoki, półkę z uchwytem na ręcznik oraz dwa rodzaje podświetlanych luster – z szafką oraz okrągłe z podświetleniem zarówno frontowym, jak i tylnym.

Wyjątkowość kolekcji LOV wynika przede wszystkim z połączenia prostej i geometrycznej formy z minimalistycznym metalowym profilem, który ujmuje całość mebla w atrakcyjną i harmonijną ramę. Profil ten w szafce podumywalkowej oraz w półce przechodzi w reling na ręczniki, co dodatkowo pozwala na wielowymiarowe wykorzystanie mebla, co doceniają szczególnie właściciele niewielkich i małych łazienek.

Kolekcja LOV zawdzięcza swój nowoczesny i industrialny design ponadczasowemu połączeniu metalu i kontrastowych, prostych brył. Szafki dostępne są w 3 kolorach: białym z połyskiem, matowym grafitowym oraz nietypowym, a docenianym przez wielu klientów – matowym chabrowym.

Profil występuje natomiast w kolorze czarnym i złotym.

Szeroka rozmiarówka szafek podumywalkowych: 60, 80 i 100 cm oraz dostosowanie do montażu zarówno umywalek meblowych, jak i umywalek nablatowych, pozwala dopasować je do niemal każdej łazienki.

Szafki podumywalkowe LOV posiadają pojemną szufladę oraz dodatkową półkę, na której można przechowywać ręczniki czy inne akcesoria łazienkowe.

Szuflady montowane są na prowadnicach Hettich, które gwarantują płynną pracę i cichy domyk. Zastosowane mechanizmu „push-to-open” z miękkim domykaniem, umożliwia otwieranie szuflad za pomocą delikatnego naciśnięcia frontu. Dzięki temu szafka może być bez uchwytów, co sprzyja minimalizmowi, modnej prostocie i codziennej funkcjonalności.

W kolekcji LOV znajduje się także wygodny słupek z funkcją „push-to-open”. To mebel jednodrzwiowy z otwartą półką, na której można ustawić perfumy lub dekoracje.

LOV oferuje funkcyjną półkę z relingiem na ręcznik.

Aby kompleksowo wyposażyć łazienkę w meble LOV, wybrać można pomiędzy dwoma rodzajami luster. Szafka z lustrem z podświetleniem LED i 2 wewnętrznymi półkami pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni oraz organizację kosmetyków i akcesoriów łazienkowych.

Zwolennicy bardziej miękkich linii mogą wybrać lustro okrągłe – również podświetlające zarówno osobę stojącą przed nim, jak i ścianę, na której lustro wisi. Takie ambientowe oświetlenie wprowadza do łazienki nastrój i pięknie wydobywa strukturę ściany.

W skład kolekcji wchodzą:

  • szafka podumywalkowa ze stelażem i półką 60, 80 i 100 cm
  • słupek ze stelażem i półką 33 cm
  • funkcyjna półka z uchwytem na ręcznik
  • blat w kolorze i rozmiarze szafki podumywalkowej
  • lustro okrągłe 80 cm z podświetleniem LED
  • szafka z lustrem z podświetleniem LED i 2 półkami wewnątrz – w rozmiarach szafek podumywalkowych
  • ceramiczna umywalka meblowa (naszafkowa) 60, 80, 100 cm
  • ceramiczna umywalka nablatowa 40, 50, 60cm
  • uchwyt na ręcznik
Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się