Kolekcja MOSS

 

Moss to kolekcja mebli z linii Prestige Line, która została zaprojektowana w oparciu o najnowszy trend w urządzaniu – wzajemne przenikanie się wnętrz. To meble, które możesz ustawić zarówno w łazience, jak i w sypialni, a ich unikalny charakter i przyciągające wzrok detale zachwycą nawet najbardziej wymagających.

Moss to zwieńczenie pomysłowości w połączeniu prostych i giętych elementów mebli, które dzięki temu odznaczają się ponadczasowym wyglądem i unikalnym designem. Kolekcja powstała w opozycji do popularnych mebli o mocnych krawędziach i zdecydowanych liniach. Moss to meble łazienkowe o lekkich, opływowych kształtach i zaokrąglonych krawędziach.

Designerzy kolekcji Moss poszukiwali równowagi pomiędzy geometrią a modnymi kształtami organicznymi, które dodatkowo podkreślałyby dobór materiałów wybranych do stworzenia mebli Moss. Ich obecność wprowadza do łazienki atmosferę spokoju, sprzyjającą relaksowi. A przecież właśnie tego coraz częściej oczekujemy od naszych łazienek!

Szafka pod umywalką, toaletka, słupek łazienkowy oraz regał mają proste kształty, lecz ich narożniki zostały delikatnie zaokrąglone, co łagodzi ich geometryczny kształt. Jednak elementem najbardziej charakterystycznym dla kolekcji Moss są nogi. Gięte nogi to połączenie nowoczesnego kształtu i tradycji. Delikatny łuk powtarza się zarówno w szafce pod umywalką, stanowi ramę konstrukcyjną regału, nogi siedziska i konstrukcję toaletki. Zabieg ten sprawia, że kolekcja mebli jest spójna, a zastosowawszy ją zarówno w sypialni, jak i łazience, zyskasz niepowtarzalne, harmonijne wnętrze. Wisienką na torcie są uchwyty szafek wykonane z paska skóry.

Szuflady w serii Moss wyposażone są w wysokiej jakości prowadnice z funkcją cichego samodomyku oraz z pełnym wysuwem. Wykonane z materiałów odpornych na działanie wilgoci, front i korpus lakierowany z
wykończeniem matowym. Kolekcja dostępna jest w kolorze jasnoszarym oraz głębokiej zieleni.

Kolekcję uzupełnia słupek wiszący z drzwiczkami z ryflowanego pionowo szkła oraz wiszące owalne lustro z półką i ukrytą pod nim szafką.

W kolekcji znajdują się:
– szafka podumywalkowa z 2 szufladami
– słupek wiszący z frontem szklanym
– toaletka
– siedzisko
– stolik nocny z szufladą i 2 półkami – może służyć także jako regał łazienkowy

Detale

Krofam | MOSS
Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się