Marka, która tworzy jakość

Krofam | O nas

Krośnieńskie Fabryki Mebli KROFAM swoją pozycję na rynku meblarskim budują od ponad trzydziestu lat. Do roku 1999 funkcjonowały jako przedsiębiorstwo państwowe. Po przekształceniu się w spółkę z o.o. rozpoczął się nowy okres w historii firmy, która swoją produkcję opiera o zakłady w Krośnie oraz Dukli i zatrudnia ponad 160 osób.

Wartości

Krofam | O nas

Niegasnąca pasja

Krofam | O nas

Wysoka jakość

Krofam | O nas

Inspirujące wzornictwo

Bazując na posiadanej wiedzy, doświadczeniu, zespole doskonałych fachowców KROFAM stawia na jakość i ciekawe wzornictwo. Produkty Krośnieńskich Fabryk Mebli od wielu lat trafiają na eksport, ich odbiorcami są wymagający klienci w Niemczech, Danii i Holandii.

Krofam | O nas
Krofam | O nas

Obecnie naszym celem jest wypromowanie najnowszej kolekcji mebli łazienkowych na rynku krajowym, na który powracamy po kilku latach nieobecności. Mamy nadzieję, że nasze meble posiadające indywidualny wyraz i rozpoznawalny styl zyskają uznanie w Państwa oczach.

Projektanci

Krofam | O nas

MOWO studio

MOWO studio tworzy Monika Elikowska-Opala oraz Wojciech Opala, którzy zajmują się projektowaniem przedmiotów użytkowych, realizują projekty z obszarów szeroko pojętego wyposażenia wnętrz i nie tylko. Studio opracowuje bryły większe gabarytowo, takie jak wanny, kolekcje mebli oraz mniejsze formy – obudowy sprzętu elektronicznego, opakowania czy
uchwyty. W obszarze zainteresowań znajdują się różne zjawiska i działania – od nowych technologii i materiałów po tradycyjne rzemiosło. Bliska jest im estetyka prostoty. Wyznają zasadę aby
zaprojektowane przedmioty nie były sezonowe, pozostały funkcjonalne i atrakcyjne pomimo upływu czasu. Studio zdobyło wiele nagród i wyróżnień.

Krofam | O nas

Max Kobiela

Właściciel autorskiego studia maxkobiela.com, współwłaściciel biura architektonicznego KOARCHITEKCI. Architekt, designer. Założyciel i CEO marki phormy.com. Urodzony w 1983 roku. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Aktywność zawodowa od 2004 roku. Wyznaje zasadę projektowania multidyscyplinarnego i kompleksowego, koordynując proces projektowy od konceptu do ostatniego detalu realizacji. Od kilku lat działa głównie na polu wzornictwa meblowego i architektury. Wcześniejsze doświadczenie zdobywał projektując wnętrza głównie dla klientów kontraktowych w Polsce, Anglii i Francji oraz północnej Afryce. Nagrody i wyróżnienia: Top Design 2016, Diament Designu 2016, Must have 2018, Meble Plus 2018, Must Have 2019.

Krofam | O nas

Husarska Design

Husarska Design to studio projektowe założone przez Jadwigę Husarską – wielokrotnie nagradzaną projektantkę, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, fińskiego Lahti Institute of Design oraz Węgierskiego Moholy-Nagy University of Art and Design. Wśród wdrożonych produktów, zdobyła uznanie nie tylko za meble i produkty codziennego użytku, ale także zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny i sportowy. Na swoim koncie ma ponad 80 wdrożonych projektów sprzedawanych na całym świecie. Wdrożone produkty są regularnie pokazywane na największych targach branżowych na całym świecie a także nagradzane w konkursach międzynarodowych i polskich mi RedDot, Top Design i Good Design.

Studio Husarska zajmuje się przede wszystkim projektowaniem całościowym od badań, strategii poprzez wdrożenie do sprzedaży i koordynacją pracy multidyscyplinarnych zespołów projektowych, tak jak to miało miejsce przy marce Krofam.

Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się