Kolekcja LUNA

Character and hospitality.

Luna is a collection of  bathroom furniture dedicated to small interiors and guest bathrooms, where compact size, functionality and design combine to create a unique collection full of charm.

Luna bathroom furniture, thanks to its refined form, a range of 3 available colors and an interesting front of the cabinet under the washbasin, will become an important element of every small bathroom. They not only fulfill practical functions, but also create a mood and allow you to personalize your bathroom design.

Szafka podumywalkowa Luna dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych: klasycznej bieli, eleganckiej czerni i jasnym różu, co ułatwia dopasowanie ich do klimatu wnętrza. Matowe wykończenie i system otwierania push-to- open sprawia, że szafka jest nie tylko minimalistyczna i pasuje do większości stylów wyposażenia łazienek, ale przede wszystkim system bezuchwytowych frontów sprzyja funkcjonalności i codziennemu użytkowaniu łazienki.

Prosty kształt, frezowane w pionowe linie fronty i łatwy montaż mebli Luna zyskują sobie wielu zwolenników, zarówno wśród miłośników łazienek minimalistycznych, jak i pośród zwolenników łazienek o subtelniejszym charakterze. Łatwo dopasować ją do łazienki z modnym drewnem, betonem architektonicznym, w wersji glam czy łazienek w nowojorskim stylu.

Zazwyczaj łazienka w kawalerce, łazienka w bloku czy dodatkowa łazienka dla gości mają niewielki metraż. Warto wtedy sięgnąć po rozwiązania dobrze zaprojektowane, by przestrzeń tą dobrze zagospodarować. Szafkę Luna można połączyć z kilkoma różnymi umywalkami wiszącymi z linii Krofam Premium. Na wizualizacjach została użyta umywalka do asymetrycznego montażu szafki, dzięki czemu na małej przestrzeni wprowadza nieco dynamiki i detalu akcentującego. Takie ustawienie ma dodatkowy plus – syfon umywalkowy nie zabiera miejsca w szafce, dzięki czemu można ją w pełni wykorzystać na przechowywanie akcesoriów łazienkowych. Umywalka wisząca ma
dodatkowy blat odstawczy, dzięki czemu można ustawić na nim mydelniczkę, dekorację, lub perfumy.

W kolekcji Luna znajduje się również lustro wiszące z pionowym podświetleniem LED oraz minimalistyczna półka ze złotym rantem, która pełni nie tylko funkcjonalną, lecz również dekoracyjną rolę.

Kolekcja Luna składa się z:

  • szafka podumywalkowa: 40×60,5×21,2 cm
  • półka 35: 20x15x30 cm
  • lustro z podświetleniem LED: 40x90x2 cm

Detale

Krofam | LUNA

Produkty w kolekcji

Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się