Kolekcja LUNA

Charakter i gościnność.

Luna to kolekcja mebli łazienkowych dedykowanych do małych wnętrz i łazienek gościnnych, gdzie kompaktowe rozmiary, funkcjonalność i design łączą się ze sobą i tworzą niepowtarzalną kolekcję pełną wdzięku.

Meble łazienkowe Luna, dzięki dopracowanej formie, gamie 3 dostępnych kolorów i ciekawemu frontowi szafki pod umywalką staną się ważnym elementem wyposażenia każdej małej łazienki. Nie tylko spełniają praktyczne funkcje, ale także służą budowaniu nastroju oraz pozwalają na zindywidualizowanie projektu łazienkowego.

Szafka podumywalkowa Luna dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych: klasycznej bieli, eleganckiej czerni i jasnym różu, co ułatwia dopasowanie ich do klimatu wnętrza. Matowe wykończenie i system otwierania push-to- open sprawia, że szafka jest nie tylko minimalistyczna i pasuje do większości stylów wyposażenia łazienek, ale przede wszystkim system bezuchwytowych frontów sprzyja funkcjonalności i codziennemu użytkowaniu łazienki.

Prosty kształt, frezowane w pionowe linie fronty i łatwy montaż mebli Luna zyskują sobie wielu zwolenników, zarówno wśród miłośników łazienek minimalistycznych, jak i pośród zwolenników łazienek o subtelniejszym charakterze. Łatwo dopasować ją do łazienki z modnym drewnem, betonem architektonicznym, w wersji glam czy łazienek w nowojorskim stylu.

Zazwyczaj łazienka w kawalerce, łazienka w bloku czy dodatkowa łazienka dla gości mają niewielki metraż. Warto wtedy sięgnąć po rozwiązania dobrze zaprojektowane, by przestrzeń tą dobrze zagospodarować. Szafkę Luna można połączyć z kilkoma różnymi umywalkami wiszącymi z linii Krofam Premium. Na wizualizacjach została użyta umywalka do asymetrycznego montażu szafki, dzięki czemu na małej przestrzeni wprowadza nieco dynamiki i detalu akcentującego. Takie ustawienie ma dodatkowy plus – syfon umywalkowy nie zabiera miejsca w szafce, dzięki czemu można ją w pełni wykorzystać na przechowywanie akcesoriów łazienkowych. Umywalka wisząca ma
dodatkowy blat odstawczy, dzięki czemu można ustawić na nim mydelniczkę, dekorację, lub perfumy.

W kolekcji Luna znajduje się również lustro wiszące z pionowym podświetleniem LED oraz minimalistyczna półka ze złotym rantem, która pełni nie tylko funkcjonalną, lecz również dekoracyjną rolę.

Kolekcja Luna składa się z:

  • szafka podumywalkowa: 40×60,5×21,2 cm
  • półka 35: 20x15x30 cm
  • lustro z podświetleniem LED: 40x90x2 cm

Detale

Krofam | LUNA
Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się