Kolekcja VIBE

Swoboda i radość designu.

To nie jest kolejna banalna propozycja mebli do łazienki. Tu nie ma miejsca na nudę, sztampę czy powielanie starych przyzwyczajeń. Idzie nowe. Idzie Vibe. Vibe to kolekcja mebli modułowych do łazienki, stworzona z myślą o pełnych energii ludziach, którzy chcą żyć na własnych zasadach. Ludzi, którzy wkraczając w dorosłe życie, potrzebują w łazience nie tylko miejsca do przechowywania kosmetyków, ale przede wszystkim – możliwości wyboru i wyrażenia siebie.

Vibe – dbaj o wygląd nie tylko swój Mając małą łazienkę, nie musisz rezygnować z dobrego designu. Wręcz przeciwnie – lepiej sięgnąć po rozwiązania, które są dobrze zaprojektowane właśnie po to, by Twoja łazienka była funkcjonalna i piękna – to w niej spędzasz rano i wieczorem najwięcej czasu! Łazienka to nie tylko miejsce, gdzie spełnia podstawowe potrzeby, ale miejsce, gdzie możesz spędzić wolny czas, zrelaksować się i odprężyć. Kolekcja Vibe zaprojektowana przez duet Husarska – Twaróg dostępna jest w ciekawych zestawach kolorystycznych, utrzymanych w wykończeniu matowym – biało-szara, szaro-czarna i biała. Umywalka wykonana z matowego konglomeratu Solid Surface z charakterystyczną strukturą, utrzymana jest w tej samej kolorystyce, co gięte z blachy nogi, dzięki czemu całość wydaje się optycznie węższa, a kontrastowy kolor frontów szuflad wprowadza do mebla niebanalną nutę

Vibe – nowoczesność z nutą marmuru Choć kolekcja Vibe to przykład szafek umywalkowych stojących, to ich prosta, nowoczesna forma łączy się z materiałem, który choć nowatorski, to jednak sięga tradycyjnych korzeni. To lany marmur, z którego wykonana jest umywalka Vibe. Ta technologia, która pozwala połączyć piękno naturalnego materiału z nowoczesną formą, charakteryzuje się pięknym matowym wykończeniem i niebywałą wytrzymałością.

Kolekcja mebli łazienkowych Vibe z linii Prestige Krofam to meble modułowe, a co za tym idzie – można dopasowywać je do większych łazienek, odpowiednio powiększając moduły składowe. Dzięki doskonałej organizacji miejsca w szufladach i kompaktowym wymiarom szafek Vibe, za indywidualny charakter pokochają zarówno kobiety dbające o swój wygląd, single z dobrym gustem, miłośnicy natury, a przede wszystkim osoby, które do swojej łazienki potrzebują mebli takich jak oni sami – niebanalnych.
W kolekcji, oprócz umywalek i szafek stojących, znajduje się również słupek wiszący z dwoma regulowanymi półkami, który pozwoli na dobrą organizację niezbędnych przyborów i kosmetyków w łazience.

W skład kolekcji wchodzą:

  • szafka podumywalkowa 60 cm (do skompletowania z umywalką meblową) 60,5×77,5×45 cm
  • szafka podumywalkowa 80 cm (do skompletowania z umywalką meblową) 80,5×77,5×45 cm
  • słupek wysoki 40 cm, 2 półki wewnętrzne regulowane: 40x80x35 cm
  • lustro z podświetleniem LED (nie wiem czy dalej jest?)
  • półka pod lustro 60 cm (nie wiem czy dalej jest?)
  • blat 60 lub 80 cm (do skompletowania z inną umywalką nablatową): 60x2x46 cm / 80x2x46 cm
Sklep

Cookies

Używamy cookies w celu usprawnienia...

Zagadzam się